VGstudio draugi

Anita Intaite (Košā)

Anita Intaite (Anita Košā) ir dziedātāja, komponiste, tekstu autore vienā personā un dziesmas raksta jau no 14 gadu vecuma.
Savu aktīvo darbību rokmūzikā sākusi grupā Carpe Diem, kas aktīvi koncertējusi arī ārpus LV robežām un guvusi daudz panākumu un atzinību. Vēlāk pievienojusies grupai WakeNC, piešķirot šai grupai savdabīgāku skanējumu, odziņu.

Kopš 2011.gada viņa uzstājas kā soliste ar savām dziesmām un paspējusi sadziedāties jau ar vairākiem Latvijā populāriem mūziķiem – Dzelzs Vilku, grupu TUMSA, COLT un citiem.
Viņai ir īpašs skatījums uz mūziku – caur tās emocionālo skanējumu viņa iedvesmo cilvēkus!
Viņas koncerti nav tikai muzikāls priekšnesums, bet tas ir vesels stāsts, krāsu pasaule, emociju kokteilis, viesuļvētra, sajūtu jūra, kontrastains mākslas darbs… jo tāda ir pati Anita – dzīvē māksliniece!

Anitas grupā spēlē Daniels Šamburskis – ģitāra, Reinis Petrovičs – bass, Aivis Jakubovs – bungas.


Anitas pirmais singls „Savā pagalmā”, ieguvis lielu atzinību un labus vārdus no Guntara Rača un citiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Tā ir vienīgā dziesma Anitas repertuārā, kas ir pop/rock žanrā. Tā ir saulaina un pozitīva, jo ir kā mīlestības apliecinājums un veltījums Latvijai un mājām, kuras nekas nekad nespēs aizstāt. Diesma un tās klips ilgu laiku turējies topu pirmajās vietās.

Audience Killers

“Audience Killers” savā mūzikas izpildījumā meistarīgi apvieno sintīpopu un dance-roku, radot aizraujošus, plūstoši dinamiskus skaņu ritmus. Grupa darbību uzsāka 2010. gadā, apvienojot savus pirmos skaņdarbus digitālajā izdevumā ‘Rainbow’, ar kuru grupā ātri ieguva pozitīvas klausītāju atsauksmes. “Audience Killers” skanējums izceļas ar melodisku ģitārspēli, sintezatoru impulsiem, izteiktu ritmu un jauneklīgu balsi ar viegli uztveramiem tekstiem angļu valodā. Grupa šovasar plāno izlaist savu debijas EP ‘Footprints And Hearts’, kura debijas singls “The Runaway Kite” jau paspējis iekarot gan lielākās Latvijas radiostacijas, gan klausītāju sirdis.

Art Of Keeping Secrets

Art of Keeping Secrets ir rokmūzikas apvienība, kas radusies 2009. gada beigās, kopā sanākot dažāda rakstura un pieredžu mūziķiem, kas mūziku padara tik īpašu un patiesu. Dalībnieki ir spēlējuši un spēlē joprojām apvienībās „Cilvēks ar Putniņu”, „ak69”, „Audio Maize”, „Headshots”, „Sidemind” u.c., tajās gūstot neatsveramu pieredzi, ko komplektā ar svaigām idejām un vēlmi spēlēt kopā izmanto, lai radītu dziesmas, kuras pašiem sniedz lielu gandarījumu. Gadu pavadījuši mēģinājumu telpā un studijā, esam gatavi sevi parādīt un pierādīt arī uz skatuves!

Oranžās brīvdienas

Oranžās brīvdienas (OB) spēlē latviešu turbo folku, kas ietver sevī ska, regeju, metālu, roku, disko un citus mūzikas stilus tiem pievienojot folka elementus.

Grupas pirmssākumi meklējami 2000. gada martā, Kuldīgā, kur dziesmu autors Speiss (Ints Ķergalvis) kopā ar vietējiem domubiedriem nodibina grupu. Tomēr jau pēc pirmajiem koncertiem grupas sastāvs un skanējums sāk mainīties, līdz 2005 gadā tas iegūst pašreizējo veidolu un dalībnieku kodolu, kaut dažās pozīcijās izpildītāji vēl mainās.